W ciąży

RelaxMaternity linia Premaman: bielizna dla kobiet w ciąży

Innowacyjna linia bielizny ciążowej zaprojektowana, by wspierać kobiety na każdym etapie ciąży. Oferuje najlepszą funkcjonalność, komfort i ochronę higieniczną.

Wśród produktów znajdziemy majtki dla kobiet w ciąży, pasy ciążowe, biustonosze ciążowe oraz rajstopy uciskowe dla kobiet w ciąży. Produkty wykonane są z wykorzystaniem naturalnych włókien. Oferują najlepszą funkcjonalność, komfort i ochronę higieniczną. Wyroby wyposażone zostały w elastyczny pas, który stanowi wsparcie dla pleców i brzucha oraz stopniowo dopasowuje się do zmieniającego się ciała.

Art. 5100

Majtki dla kobiet w ciąży

Majtki ciążowe z wbudowanym elastycznym pasem zapewniającym delikatne podparcie brzucha w czasie ciąży. Bezszwowe, bez ucisku. Wykonane z bardzo elastycznej bawełny, która rozszerza się stopniowo w kolejnych miesiącach ciąży. Higieniczne dzięki bawełnianej warstwie stykającej się ze skórą.

KOLORY

Biały, Czarny, Beż

SKŁAD

60% Bawełna – 32% Nylon – 8% Elastan

INSTRUKCJA PRANIA

KUP TERAZ
WRÓĆ DO KOLEKCJI
Art. 5150

Majtki ciążowe ze srebrem

Majtki ciążowe ze srebrnym włóknem X-Staticbez szwów, bardzo elastyczne z wkomponowaną opaską podtrzymującą mięśnie brzucha. Zostały zaprojektowane tak, aby dopasowywać się do ciała kobiety w kolejnych miesiącach ciąży. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji podtrzymują brzuch nie powodując ucisku oraz stopniowo poszerzają się wraz z rozwojem płodu. Srebrne włókno X-Static zapewnia ochronę przed falami elektromagnetycznymi oraz działa antybakteryjnie, antystatycznie, termoregulacyjnie.

KOLORY

Biały

SKŁAD

69% Nylon – 20% Srebrne włókno – 11% Elastan

INSTRUKCJA PRANIA

KUP TERAZ
WRÓĆ DO KOLEKCJI
Art. 5310

Biustonosz ciążowy na szerokich ramiączkach

Elastyczny, bezszwowy biustonosz z naturalnej bawełny dla kobiet w okresie ciąży. Biustonosz skutecznie podtrzymuje piersi, które w czasie ciąży zwiększają swoją masę i objętość, a szerokie ramiączka nie powodują uciskania ramion. Elastyczne miseczki z bawełny ładnie modelują i podtrzymują biust nie powodując ucisku na gruczoły mleczne ani na okolice pach. Zapobiega to występowaniu podrażnień. Biustonosz wykonany z oddychającej tkaniny, pozbawiony szwów i zapięć, bardzo wygodny.

KOLORY

Biały

SKŁAD

60% Bawełna – 32% Nylon – 8% Elastan

INSTRUKCJA PRANIA

KUP TERAZ
WRÓĆ DO KOLEKCJI
Art. 5400

Pas ciążowy ze srebrem

Bezszwowy pas ciążowy ze srebrnym włóknem X-Static. Dzięki zastosowaniu elastycznej opaski efektywnie podtrzymuje brzuch. Całość wykonana z elastycznej tkaniny pozwala na dopasowanie się do ciała w kolejnych miesiącach ciąży. Dodatek srebrnego włókna zapewnia ochronę przed falami elektromagnetycznymi, działa antybakteryjnie, antystatycznie, niweluje nieprzyjemne zapachy oraz ma działanie termoregulujące – dopasowuje się do temperatury otoczenia pozostając ciepłe zimą a chłodne latem.

KOLORY

Biały

SKŁAD

69%  Nylon – 20% Srebrne włókno X-Static – 11% Elastan

INSTRUKCJA PRANIA

KUP TERAZ
WRÓĆ DO KOLEKCJI
Art. 5410

Pas ciążowy regulowany

Regulowany pas ciążowy podtrzymujący brzuch. Zapięcia na rzep umożliwiają dopasowywanie do rosnącego obwodu brzucha. Jedno zapięcie z przodu umożliwia zapięcie pasa, dwa boczne umożliwiają regulację obwodu. Łatwy w zakładaniu i zdejmowaniu. Efektywnie podtrzymuje brzuch i przynosi ulgę dla pleców zwłaszcza w ostatnich miesiącach ciąży. Miękki, elastyczny i optymalnie wyprofilowany, tak by nie powodować ucisku dla brzucha.

KOLORY

Biały

SKŁAD

55% Poliester – 36% Nylon – 9% Elastan

INSTRUKCJA PRANIA

KUP TERAZ
WRÓĆ DO KOLEKCJI
Art. 5730

Biustonosz ciążowy

Biustonosz zaprojektowany z myślą o kobietach w ciąży. Wykonany z bardzo elastycznej bawełny jersey, przez co skutecznie podtrzymuje i dopasowuje się do powiększających się piersi. Anatomicznie wycięte miseczki modelują biust nie powodując ucisku. Posiada regulowane ramiączka.

KOLORY

Biały

SKŁAD

95% Bawełna – 5% Elastan

INSTRUKCJA PRANIA

KUP TERAZ
WRÓĆ DO KOLEKCJI
Art. 790-890

Rajstopy uciskowe dla kobiet w ciąży

Rajstopy o stopniowanym ucisku dedykowane kobietom w ciąży. Z przodu specjalnie zaprojektowana przewiewna i elastyczna siateczka, wykończona od góry regulowanym pasem z guzikami, dzięki któremu można dostosować obwód do powiększającego się brzucha. Dostępne w kilku stopniach kompresji. Art. 790 (70 den, 12-17 mmHg): bardzo lekka kompresja, polecana profilaktycznie w celu zapobiegania żylakom. Art. 890 (140 den, 18-22 mmHg): lekka kompresja, polecana profilaktycznie i przy pierwszych objawach choroby żylnej, tj. ciężkość, zmęczenie, obrzęki, łagodne żylaki.

KOLORY

Jasny beż, ciemny beż, czarny

SKŁAD

70 den: 83% Nylon – 17% Elastan
140 den: 75% Nylon – 25% Elastan

INSTRUKCJA PRANIA

KUP TERAZ
WRÓĆ DO KOLEKCJI