RelaxMaternity

Bielizna dla kobiet w ciążypo porodzie

Kompletna linia bielizny dedykowana dla wszystkich kobiet w ciąży oraz młodych mam. RelaxMaternity to produkty najwyższej jakości, które zaspokoją ich potrzeby w tym szczególnym czasie, zadbają o komfort i dobre samopoczucie.

Dlaczego tak ważny jest odpowiedni dobór bielizny w okresie ciąży i po porodzie?

Bielizna RelaxMaternity została tak zaprojektowana, aby pomóc kobietom stawić czoła fizycznym zmianom, które zachodzą w czasie ciąży i po niej, a w szczególności:

1

Pomagają w podtrzymywaniu tych części ciała, które są narażone
na zwiększoną objętość.
2

Pomagają powstrzymać nadmierne rozciąganie włókien mięśniowych i zachować naturalną elastyczność skóry.
3

Zapobiegają wiotczeniu skóry i tkanki mięśniowej.
4

Wspierają odpowiednie rozłożenie masy ciała, aby zmniejszyć zmęczenie i utrzymać poprawną postawę.
5

Pomagają odzyskać napięcie mięśniowe po porodzie.
6

Chronią skórę, która w ciąży staje się bardziej wrażliwa i delikatna, przed otarciami i infekcjami bakteryjnymi.
relaxmaternity-pregnancy-and-postpartum-underwear-features

W okresie ciąży

Linia Premaman

Ciało kobiety w ciąży podlega ciągłym zmianom. Bielizna RelaxMaternity Premaman została zaprojektowana tak, by odciążyć przyszłe mamy w tym szczególnym czasie, zadbać o ich komfort i dobre samopoczucie.  RelaxMaternity Premaman to bielizna bez żadnego ucisku zapewniająca delikatne wsparcie dla brzucha. Uszyta z bardzo elastycznej bawełny, która dostosowuje się stopniowo do rosnącego obwodu brzucha.

Po porodzie i w okresie karmienia piersią

Linia Post Partum

Linia RelaxMaternity Post Partum to kolekcja majtek poporodowych i biustonoszy do karmienia piersią. Majtki pomagają odzyskać napięcie mięśniowe sprzed ciąży i dają delikatny efekt wyszczuplający. Wykonane z elastycznej bawełny dla lepszej wentylacji i dotlenienia skóry.

relaxmaternity-italian-quality

Włoska Jakość

Produkty RelaxMaternity są w 100% Made in Italy – zostały zaprojektowane, wyprodukowane i zapakowane we Włoszech aby zagwarantować najwyższe standardy jakości.

RelaxMaternity

Premaman i Post-partum

RelaxMaternity to linia bielizny dla kobiet w ciąży i po porodzie, wyprodukowana w technologii bezszwowej z naturalnych włókien. Produkty RelaxMaternity znajdziesz w oficjalnym sklepie dystrybutora www.relaxsansklep.pl